Локомотив успя да спечели точка от гостуването си на Левски на

...

Локо измъкна равенство от Левски на “Герена“

Локомотив съумя да завоюва точка от гостуването си на Левски на " Герена " и приключи 1:1. Ивелин Попов откри в 18-та минута, а Джовани в 75-та минута съумя да изравни и да донесе точката на " смърфовете ".
Прочетете още

В 18-та минута Левски съумя да откри резултата Филип Кръстев центрира от фаул, Хосе Кордова продължи с глава към Ивелин Попов, който с глава засече и означи на опразнената от Хоркаш врата за 1:0.

В 40-та минута Уелтон центрира към Филип Кръстев, който стреля с глава, само че Хоркаш улови.

Само секунди по-късно Ивелин Попов изведе отлично Роналдо, който остана самичък против Хоркаш, само че вратарят на Локомотив резервира самообладание и с крайник отрази удара на бразилеца и се стигна до корнер. След неговото осъществяване Кордоба игра с глава, само че Хоркаш мазета в корнер.

В 64-та минута Цунами изведе Уелтон, който обаче стреля високо над вратата.

В 68-та минута удар на Роналдо мина около вратата, само че беше отсъдена и засада.

В 75-та минута Матеус Силва центрира в наказателното поле на Левски по земя, където Джовани съумя да засече и с прекрасен удар простреля Андреев за 1:1.

С равенството Локомотив е четвърти с 29 точки, а Левски е пети с 26 точки. " Смърфовете " записаха трети следващ мач без загуба.

Следващият петък Локомотив ще гостува на Пирин.

Левски:  Пламен Андреев, Жереми Петри, Сонко Сундберг, Хосе Кордоба, Роналдо, Андриан Краев, Филип Кръстев (Асен Митков 87 мин.), Уелтон, Ивелин Попов (Марин Петков 75 мин.), Георги Миланов (Абдулахи Шеху 80 мин.), Адриан Краев

Локомотив:  Динко Хоркаш, Матеус Силва, Мартин Паскалев, Райън Бидунга, Йосип Томашевич, Георги Каракашев (Джовани 53 мин.), Пиер Зебли, Бирсент Карагарен (Луан 87 мин.), Бабакар Дион (Александър Василев 53 мин.), Димитър Илиев, Преслав Боруков (Милош Петрович 87 мин.)

Снимка: Спортал

Източник: trafficnews.bg